Kuleli Evleri Logo
YYG İnşaat Logo

KULELİ EVLERİ HAKKINDA

İstanbul’un parlayan yıldızı Şişli ­ Bomonti’de Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi Yıldırım Kuleli Evleri ile Beşiktaş’a 2, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Taksime 3 dakika mesafedesiniz.

Projenin ilk etabı kapsamında 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşan farklı büyüklüklerde satışa sunulan konutların %85’lik bolümünün satışı tamamlanmıştır. 2016 yılının son çeyreğinde tamamlanacak olan ve satışa henüz sunulan Yıldırım Kuleli Evleri 2.etaba dahil olan: Bomonti, Poyraz I ve Poyraz II projeleri 58 m2 –156 m2 aralığında normal ve dubleks dairelerden oluşmaktadır.

Yıldırım Kuleli Evleri’ni daha yakından tanıyabilmeniz için tefrisli örnek dairelerimizde ziyaretinizi bekliyoruz. Yıldırım Yapı Grubu danışmanları haftanın 7 günü 09.00 ile 18.00 saatleri arasında size yardımcı olmaya hazır.

.

PROJE KONUMU

Çevredeki Okullar : Mimar Sinan Üniversitesi, Şişli Meslek Yüksekokulu, Bilgi Üniversitesi.

Hastaneler : Memorial Hastanesi, SSK Okmeydanı Hastanesi.

Ana Yollara Uzaklık : E5 Karayoluna 1 km, Metro Durakları ; Osmanbey, Perpa, Mecidiyeköy 1 km, Beşiktaş’a 2 km, Nişantaşı’na 3 km, Taksim’e 2 km, Kağıthane’ye 2 km, Bomonti – Beşiktaş Tüneline 500 m, Çağlayan Adliye Saray’ına 1 km.


SOSYAL ALAN DETAYLARI

Yıldırım Kuleli Evleri I. Etap’ta 2400 m2 , II. Etapta 1800 m2 olmak üzere toplamda 4200 m2 kapalı sosyal tesis ( fitness, pilates, soyunma odaları, tv ­ internet odaları, çocuk oyun alanları, sergi ve konferans salonları, toplantı salonlarından oluşmaktadır.)