Kuleli Evleri

ÖN TALEP FIRSATLARI İÇİN FORMU DOLDURUN!

İstanbul’un parlayan yıldızı “ BOMONTİ ”

Yıldırım Yapı Grubu’nun yeni projesi Kuleli Evleri ile Beşiktaş’a 2, Mecidiyeköy, Nişantaşı ve Taksime 3 dakika mesafedesiniz.İstanbul’un kalbi, en hızlı gelişen yatırım bölgesi Şişli-Bomonti’de, konumu ve bölgede yapılan yeni ulaşım yatırımlarıyla Kuleli Evleri projeleri şehrin her köşesine kolayca ulaşmanın rahatlığı sizleri bekliyor.

KULELİ POYRAZ 2

Profesyonel mimari ekipler tarafından özenle tasarlanan Kuleli Evleri Poyraz II projesi, gerek dış mimarisindeki modern çizgileri, gerekse estetiğin konforlu yaşam alanlarına dönüştürüldüğü iç dekorasyonları ile fark yaratmaktadır.

Kalitesini, henüz lobisine adımınızı attığınızda hissedeceğiniz bu özel projede, toplam 9.920 m2 inşaat alanı içerisinde 94 adet prestijli daire bulunmaktadır. Konum itibariyle her geçen gün değerine değer katan, kentsel dönüşümün modernleştirdiği İstanbul’un çekim merkezi Şişli Bomonti’de yer alan ayrıcalıklı ve değerli proje, yaklaşık yarım asırlık birikimiyle, bölgenin gelişimindeki en önemli yapı taşlarından Yıldırım Yapı Grubu tarafından hayata geçirilmektedir.

Galeri

Poyraz 2

Paşa Mh. Poyraz 1 Sk.
No:22-28
Şişli, İSTANBUL

KULELİ BOMONTİ

Bazı projeler farklıdır, en iyisini yaratabilmek için profesyonel ekipler ile harcanan bolca zaman ve uzuuun uğraşlar gerektirir. En ince ayrıntısına kadar titizlikle hazırlanır, takip edilir ve hayata geçirilir.

İşte Kuleli Evleri Bomonti tam olarak bu şekilde projelendirilen çok özel bir yaşam merkezidir. Az katlı yatay mimarisi, geniş teraslı daire seçenekleri ve hayatınızı kolaylaştıracak birbirinden özel dükkanlarıyla Bomonti’nin yeni göz bebeği...

Kuleli Evleri Bomonti’de toplam 7.080 m2 inşaat alanı bulunmaktadır. 52 adet 1+1 normal, 2+1 normal ve teraslı, 3+1 teraslı dubleks ve 4+1 teraslı dubleks daire ile 13 adet farklı metrekarelerde asma katlı dükkan seçeneklerinden oluşan Kuleli Evleri Bomonti, en güzel butik proje örneğini İstanbul’un merkezinde yer alan seçkin semtlerden biri olan Bomonti’de hayata geçiriyor.

Galeri

Bomonti

Paşa Mh. Bahçe Sk.
Kuleli Evleri Bomonti Apt.
No:18 Şişli, İSTANBUL

YILDIRIM YAPI GRUBU

Türkiye yapı ve inşaat sektöründe sürekli gelişim gösteren Yıldırım Yapı Grubu; köklü, dinamik ve yenilikçi yapısıyla 1972 yılında Yıldırım İnşaat adıyla sektöre giriş yaptı.

Yıldırım Yapı Grubu kurucu Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yıldırım; 1972 yılında öncü etkin ve yenilikçi vizyonu ile Yıldırım İnşaatı kurdu. Yapılan başarılı projelerden sonra Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Osman Yıldırım ile beraber atak bir döneme girildi. İlk olarak 1985 yılında Yıldırım Mühendislik ve Mimarlık, 1987 yılında Kubilay İnşaat, 1995 yılında Cansu İnşaat ve Doğa Ürünleri, 2000 yılında da Eylül Aydınlatma ve İnşaat şirketleriyle büyüme hamlelerine devam edildi.

2006 yılına gelindiğinde vizyonel bakış açısı, çağdaş yönetim anlayışı doğrultusunda Yönetim Kurulu Başkanlığına Osman Yıldırım getirilmiş olup tüm bu şirketler Yıldırım Yapı Grubu çatısı altında birleştirildi.Ülke ekonomisini ve bölgenin değişen sosyo-kültürel yapısını dikkate alarak uzun yıllar edinilen tecrübe ve bilgi ile 2006 yılından beri şehrin merkezindeki dönüşüm projelerini sürdürmektedir.

Aile dayanışmasının getirdiği güç birliği ve deneyimiyle başta inşaat ve yapı sektörü, sağlık ve aydınlatma gibi sektörlerde hizmet vermekte olan Yıldırım Yapı Grubu İstanbul’daki yeni projelerini Kuleli Evleri markasıyla yürütmekte olup şehir merkezinin avantajlarını kullanmak isteyenlerin tercih nedeni olmaya devam etmektedir.

http://www.yildirimyapigrubu.com

KULELİ EVLERİ NEREDE?

Kuleli Evleri Bomonti Projesine ulaşmak için aşağıdaki haritayı kullanabilirsiniz ilgilendiğiniz projeye ulaşabilirsiniz.